Kariera

Specjalista ds. controllingu Głubczyce, opolskie, Polska

Grupa Top Farms jest częścią Spearhead International Ltd, która jest wiodącą, zintegrowaną pionowo organizacją rolno-spożywczą, działającą w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii.

Działamy w atrakcyjnym i rozwojowym sektorze gospodarki.

Dzięki naszej skali, zasięgowi geograficznemu i umiejętnościom staliśmy się dostawcą pierwszego wyboru, produkującym i dostarczającym produkty rolne spełniające wysokie standardy dla wielu międzynarodowych producentów i przetwórców żywności oraz sieci handlowych. Bezpieczeństwo pochodzenia naszych produktów i dbałość o środowisko jest naszym priorytetem.

W Polsce, w 2012 r. rozpoczęliśmy wdrażanie działań zmierzających do poprawy jakości gleby, a tym samym jakości produktów i redukcji negatywnego wpływu na środowisko. Działania te określamy w Grupie Top Farms jako rolnictwo regeneratywne. Efektem tych działań oprócz poprawy jakości plonów, redukcji użycia środków chemicznych, poprawy jakości gleby, jest zwiększenie zawartości węgla w glebie, co oznacza znaczną redukcję emisji CO2 na przestrzeni lat.

Do naszej spółki Top Farms Głubczyce poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty ds. controllingu.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowywanie budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania
  • przygotowywanie i komentarz comiesięcznych raportów podsumowujących wyniki
  • analiza i kontrola kosztów produkcji
  • analiza rentowności projektów inwestycyjnych
  • wspieranie poszczególnych działów w zrozumieniu procesów finansowych przedsiębiorstwa
  • współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami operacyjnymi spółki
  • dostarczanie wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania decyzji strategicznych spółki
NASZE WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe, preferowany kierunek finanse/rachunkowość/analiza finansowa lub pokrewny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • chęć pogłębiania swojej wiedzy i doświadczenia
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • duże zdolności analityczne
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
CO OFERUJEMY:
  • współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej grupy kapitałowej
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku
  • udział w pionierskich projektach technologicznych w polskim rolnictwie
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji

Możesz pobrać treść przykładowej zgody na przetwarzanie Twoich danych w zw. z kierowaną ofertą pracy TUTAJ.

Administratorem Twoich danych osobowych  jest Top Farms Głubczyce Sp. z o.o. z siedzibą w Głubczycach, ul. B. Chrobrego 23, 48-100 Głubczyce, KRS: 0000006318, NIP: 748-00-07-045, dalej jako „Administrator”. Szczegółowe zasady stosowane  przez Administratora w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych, dostępne są TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.