Kariera

Specjalista działu produkcji roślinnej Czempiń, wielkopolskie, Polska

Top Farms Wielkopolska to duże gospodarstwo rolne należące do Grupy Top Farms – lidera branży rolniczej. Gospodarujemy w Wielkopolsce na areale ok. 10 000 ha. Jeśli kochasz pracę na roli, a może pochodzisz z gospodarstwa rolnego i prace polowe nie są ci obce, to właśnie ciebie szukamy. Nie masz doświadczenia w pracy w rolnictwie, ale posiadasz wykształcenie rolnicze? Możemy Cię nauczyć jak to wygląda w praktyce.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nadzorowanie upraw polowych wewnątrz Grupy zgodnie z najwyższymi standardami jakości
  • planowanie i koordynacja zabiegów agrotechnicznych i agronomicznych na polach pod uprawę i poza nim (bronowanie, nawożenie, nawadnianie i nadzór nad systemem nawodnienia, sadzenie oraz sianie, odpowiednie przygotowywanie ziemi na okres zimowy)
  • kontrola nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn rolniczych
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem w trakcie działań polowych
  • prowadzenie karty historii pól (nawożenie, ochrona, zabiegi uprawowe)
  • ciągła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
NASZE WYMAGANIA:
  • umiejętności techniczne oraz wykształcenie minimum średnie techniczne (najlepiej rolnicze) oraz swoboda obcowania z polem; mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji rolniczej
  • prawo jazdy kat. B lub wyższej
  • zamieszkanie w okolicy terenu działalności naszej spółki (centralna Wielkopolska 20 km od Poznania, jesteśmy skłonni udzielić pomocy w tym zakresie)
  • umiejętności nadzorowania i kierowania zespołem pracowników
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym będzie dodatkowym atutem
  • obsługa pakietu Microsoft na poziomie podstawowym
CO OFERUJEMY:
  • stosowne wynagrodzenie i narzędzia niezbędne do realizacji zadań wynikających z zakresu obowiązków (telefon, laptop, samochód)
  • pomoc branżowych specjalistów w dziedzinie produkcji polowej
  • okres wdrożenia pracownika dostosowany do jego indywidualnych potrzeb
  • znaczną samodzielność i przestrzeń do realizacji kreatywnych idei
  • możliwość awansu zawodowego
  • korzystanie z doświadczeń międzynarodowego środowiska pracy
  • stabilne zatrudnienie oraz pakiet programów socjalnych prowadzonych we firmie
  • możliwość zakwaterowania na terenie firmy

Możesz pobrać treść przykładowej zgody na przetwarzanie Twoich danych w zw. z kierowaną ofertą pracy TUTAJ.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Top Farms Wielkopolska Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrowie Pierwszym 6, 64-020 Czempiń, KRS: 0000068331, NIP: 778-13-57-716, dalej jako „Administrator”. Szczegółowe zasady stosowane przez Administratora w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych, dostępne są TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami.